MANIPULANT MARFA

Simtel Team S.A. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2300 - 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Bune abilitați de comunicare si relaționare;
  • Capacitate de lucru individual dar și în echipă;
  • Personalitate energica, pro activă, cu atitudine pozitiva;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Autorizație de stivuitorist (constituie un avantaj).
  • Cunostinte de operare in softurile: ERP

Descrierea jobului

  • Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;
  • Descarca marfa livrata in depozit de catre soferi.
  • Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ.
  • Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare.
  • Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei.
  • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor.
  • Aranjeaza marfa conform specificatiilor logistice.
  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii.
  • Incarca marfa in masina respectand graficul de livrare.
  • Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare.
  • Respecta organizarea spatiilor de depozitare
  • Participa la activitatea de inventar derulata de companie.
  • Participa la identificarea marfii pentru inventar.

Suntem o companie 100% românească, de 21 de ani pe piață, ce figureaza pe piata de capital AeRO.

Oferim soluții in domeniile energiei verzi, automatizărilor industriale si telecomunicațiilor. Partener de service ABB, lider in construcția si mentenanță parcurilor fotovoltaice in Romania, integrator pentru operatorii de telefonie mobila. Clienții noștri sunt Mega Image, Dedeman, Dacia Pitești, Penny Market, Vodafone, Telekom, Ikea, Kaufland.

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos