Manipulant marfa

SKILLD by eJobs - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Salut! Noi suntem SKILLD, un serviciu de recrutare eJobs, iar astăzi suntem în căutarea unui Manipulant marfa pentru unul dintre cei mai mari retaileri din țară. Crezi că ți se potrivește rolul? Aplică indiferent dacă ai experiență sau nu!

Cerințe:
• studii medii;
• disponibilitate pentru program în 2 schimburi și efort fizic susținut;
• capacitate de muncă în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• manipularea și verificarea mărfii;
• pregătirea paleților de marfă conform comenzii;
• participarea la inventare.

Ofertă (bonusuri, beneficii):
• pachet salarial fix atractiv;
• bonuri de masă;
• bonusuri de performanță;
• contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• instruire profesională.
Publicat 5 nov. 2021 Reactualizat 5 dec. 2021 Expiră 5 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos