Manipulant marfa

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • studii medii
  • experienta in munca de minim 3 ani, preferabil in gestionare/manipulare produse
  • cunostinte de operare PC si a sistemelor de gestionare a depozitelor
  • seriozitate, punctualitate, atentie
Avantaj: permis de operator stivuitor

Descrierea jobului

  • receptionarea, scanarea articolelor, asezare in depozit
  • pregatirea pentru livrare, impachetarea articolelor in depozit
  • manipularea fizica a retururilor precum si in sistemul folosit
  • asezarea retururilor pe raft
  • mentinerea ordinii in depozit.

Oferim salariu fix, un team ajutator si un mediu de lucru motivant.

ALLPACKA.ro este o firmă specializată în organizarea livrarilor naţionale și internaţionale a coletelor. Un teritoriu nou de business si de posibilitati multiple de dezvoltare, este centrul de logistica cu sediul in Santion (Bihor).

Publicat 15 oct. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos