MANIPULANT MARFA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2600 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Firma Profilco Ro Srl , cauta manipulant marfa (lucrator in depozit-profile si accesorii Aluminiu ).pentru punctele noastre de lucru din Bucuresti, Bdul Preciziei nr 30.

Descrierea postului :

manipularea marfii,incarcare,descarcare, aranjare in depozit
ajuta la pregatirea comenzilor

Cerinte :
persoana ordonata, disciplinata
program de lucru de Luni-Vineri 08-17

Va asteptam cu drag !

Descrierea jobului

Manipularea marfii,incarcare,descarcare
Aranjare in depozit
Ajuta la pregatirea comenzilor
Participa la inventariere

Companie cu capital privat .Activitatea principala a companiei fiind comercializarea profilelor si accesoriilor din aluminiu.
Publicat 30 sept. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos