Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 03 Sep 2019

Manipulant marfa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dornic de munca, serios, deschis la munca in echipa, responsabil

Descrierea jobului

Sc angajează manipulant marfa in depozitul din Iasi.

CERINTE :
-manipuleaza marfa in depozit, incarca si descarca marfurile
-disponibilitate ptr efort fizic

OFERIM:
-salariu 1800 RON in mana plus
Bonuri de masa in val de 15 ron/zi
Transport platit
Alte beneficii

Program:luni- vineri 7.30-17.30(2 pauze de 30 min)
Sâmbăta 7.30-14.00( 1 pauza de 30 min)

Societatea noastra activeaza de 5 ani pe piata si are ca domeniu de activitate importul , prelucrarea si vanzarea produselor din piatra naturala( granit, marmura, travertin, bazalt,limestone, etc). Suntem o echipa tanara cu oameni seriosi, optimisti , responsabili.

Expirat
Manipulant marfa  -  TOPGRANIT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles