Manipulant marfa - Spring, Farmacia la Pret Mic

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Persoana atenta la detalii, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Experienta anterioara in activitatea cu produse farmaceutice constituie avantaj.;
  • Studii medii finalizate, cunostinte PC;

Descrierea jobului

  • Asigura receptia cantitativa si calitativa a produselor farmaceutice si parafarmaceutice;
  • Aprovizioneaza, aranjeaza si ordoneaza produsele farmaceutice si parafarmaceutice de pe rafturile din oficina, depozit;
  • Aplica preturi produselor pe shelf-talkere;
  • Tine evidenta termenelor de valabilitate a produselor din gestiune;

Lansata in 2016, SPRING, FARMACIA LA PRET MIC are un scop precis: acela de a redefini conceptul de Pret Mic in zona magazinelor online si offline cu profil farmaceutic. Ne-am propus sa ajungem lideri in acest domeniu si sa setam noi standarde de performanta. Spiritul optimist, corectitudinea si determinarea definesc echipa tanara, din care te provocam sa faci parte. Vedem legatura cu actualii si viitorii clienti ca pe un parteneriat pentru sanatate, bazat pe respect si incredere in acest domeniu.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022