MANIPULANT MARFA punct de lucru AFUMATI

PRO CONFORT DISTRIBUTION CARPET 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Daca ai toate calitatile mentionate mai jos, te asteptam in echipa noastra.
- îndemânare, răbdare, capacitatea de a desfăşura sarcini repetitive;
- spirit de observaţie dezvoltat, atenţie la detalii;
- corectitudine, seriozitate;
- cazier judiciar curat

Descrierea jobului

- pregătirea mărfurilor pentru expediere;
- încărcarea şi/sau descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare;
- verificarea mărfurilor sosite în magazin;
- participă la inventarierea mărfurilor din gestiune
- păstrarea confidenţialităţii informaţiilor şi a documentelor legate de firmă;
- respectă prevederile normativelor interne şi procedurile de lucru privitoare la postul său;
- respectarea normelor de sănătate, securitate şi igienă în muncă, dar si curatenia.

În 1998 am făcut primii paşi în domeniul vânzării de pardoseli şi acoperitoare de sol. Am urmărit mereu să oferim confort clienţilor si colaboratorilor sub forma celor mai bune tipuri de mochetă, linoleum, covor PVC şi covoare, adaptate la trendurile pieţei şi la valorile companiei: profesionalism, promptitudine, progres.

Cu o experienţă de peste 18 ani pe piaţa din Romania, Pro Confort a strâns un portofoliu de peste 1000 de proiecte finalizate, dintre care Atra Doftana, Genpact Romania, Intact Media Group, Romexpo, Hotel Traube si Binderbubi Medias, Hotel Afrodita Venus, s.a.m.d.

Publicat 10 Oct. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.