Manipulant Marfa - Otopeni

Manpower - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Manpower recruteaza Manipulant Marfa pentru o companie cunoscuta de pe piata de curierat din Romania.

Cerinte:

Disponibilitate pentru munca fizica;
Seriozitate;
Spirit de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Receptioneaza expeditiile de import/export si le sorteaza conform zonelor de livrare alocate;
Incarca si descarca expeditiile de import/export in si din camion, dupa caz;
Aranjeaza expeditiile in zona destinata;
Scaneaza coletele utilizand aparatura din dotare, conform procedurilor interne;
Manipuleaza expeditiile utilizand carucioare, lize;
Respecta procedurile interne de receptie, manipulare, sortare si scanare a expeditiilor.

Program de lucru: Luni - Vineri: 05:00 - 13:30.
Locatie: Otopeni

Se ofera:

Salariu 2500 net;
Al 13 lea salariu;
Tichete de masa 20 RON/zi lucrata;
Transport decontat, daca se vine cu masina personala in limita a 200ron/luna, daca nu se deconteaza;
Decont transport cu mijloacele in comun;
Asigurare de viata;
Asigurare de viata pentru membrii familiei (sot/copil);
Alte ajutoare (de casatorie, nastere, decesul unui membru al familiei);
Zile suplimentare de concediu, in functie de vechimea in companie (cate o zi suplimentara pentru fiecare 3 ani de vechime);
Bonus de senioritate la fiecare 5 ani impliniti in companie.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos