Publicat 14 Aug 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 13 Sep 2019

Manipulant marfa (Legator de sarcina)

3 posturi

Candidatul ideal

Studii: -scoala generala sau studii medii;
Vechime: minim 1 an ( in domeniu);
Alte conditii: - fara cazier
Apt pentru munca fizica prelungita, in hala de depozitare
Constituie avantaj: atestat de stivuitorist

Descrierea jobului

Incarcarea, descarcarea si manipularea marfurilor din depozit;
Incarcarea, descarcarea marfurilor in/din mijloacele de transport.
Pregatirea, ambalarea, etichetarea comenzilor pentru livrare

Facem parte dintr-un concern cu o tradiție de peste 150 ani si avem sediul social in Bucuresti si depozitul in Comuna Jilava, judetul Ilfov.
Iti oferim un loc de munca sigur, intr-o echipa dinamica, intr-un ambient placut, cu atmosfera de lucru profesionista.
Aici muncim mult dar ne si distram cand avem ocazia: mergem in teambuilding, petrecem impreuna la sfarsit de an.
Vino alaturi de noi si vei vedea marfa pe care o manipulezi zilnic inglobata in unele dintre cele mai frumoase cladiri.

Manipulant marfa (Legator de sarcina)  -  ALUKONIGSTAHL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles