check_circle

Job verificat

|Publicat 29 Mar 2019 | Reactualizat 26 Apr 2019 | Expiră 28 Apr 2019

MANIPULANT MARFA - GALATI - PHILIP MORRIS

1 post

Candidatul ideal

Perioada determinata!

- studii medii (minimum 8 clase absolvite);
- experienta anterioara in munca de depozit;
- autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj);
- atent la detalii;
- abilitati matematice de baza;
-atentie distributiva, corectitudine;
- seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
- fara antecedente penale.

Descrierea jobului

1. Incarcarea si/sau descarcarea marfurile in/din autovehicule;
2. Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual sau folosind electrostivuitorul;
3. Comisionarea marfurilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului.

SC INTERBRANDS Marketing & Distribution S.R.L este cea mai mare companie de distributie din Romania, partener si distribuitor principal al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, British American Tobacco, Henkel, Kraft etc.Echipa Interbrands este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!

MANIPULANT MARFA - GALATI - PHILIP MORRIS  -  SC INTERBRANDS M&D S.R.L.