Publicat 02 Aug 2019 | Reactualizat 23 Aug 2019 | Expiră 01 Sep 2019

MANIPULANT MARFA -GALATI- Divizia Philip Morris

2 posturi

Candidatul ideal

Studii medii (minimum 8 clase absolvite);

- experienta anterioara in munca de depozit;
- autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj);
- atent la detalii;
- abilitati matematice de baza;
-atentie distributiva, corectitudine;
- seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
- fara antecedente penale.

Descrierea jobului

Incarcarea si/sau descarcarea marfurilor in/din autovehicule;
Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate;
Pregatirea produselor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului

Interbrands Marketing&Distribution face parte din elita companiilor de distributie si marketing bunuri de larg consum din Romania, acoperind aproximativ 8% din vanzarea bunurilor de larg consum din toata tara.

Infiintata inca din 1993, compania are acoperire nationala, reusind sa aprovizioneze saptamanal peste 40.000 de locatii comerciale, accesand mai multe canale de vanzare cu un portofoliu extins de produse, adaptat permanent cererii din piata (aproximativ 3.000 de tipuri de produse promovate).

Printre producatorii ale caror produse le distribuim si/sau administram pot fi mentionati: Procter&Gamble, British American Tabacco, Philip Morris, Henkel, Danone, Nestlé, Nexcare, Atifco, DeLonghi, Kenwood. Incepand cu anul 2012, Interbrands dezvolta marci si produse proprii, lansand brand-urile: Ops, Naturalesse, Fresko, Pops, Tucan, Bono, Korab, Puerto del Gusto, Lustro.

Enjoy the Right Choice!

MANIPULANT MARFA -GALATI- Divizia Philip Morris  -  SC INTERBRANDS M&D S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles