Manipulant Marfa - Depozit (Otopeni)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii;
- Limba engleza
- autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj);
- capacitate de planificare si organizare;
- abilitate de lucru in echipa;
- seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
- fara antecedente penale.

Descrierea jobului

- incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit;
- verificarea marfurilor sosite in depozit;
- pregatirea marfurilor pentru expediere;
- eliberarea marfurilor conform documentelor;
- verificarea livrarilor;
- participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
- asigura integritatea stocului de marfa din depozit.

Program de lucru:

- Luni – Joi: 08:30 – 17:00,
- Vineri 08:30 - 14:30

Beneficii:

- 14 Salarii
- Bonus in functia de obiective atinse
- Ajutor pentru transport

De la înființarea sa în 1961, Rittal a evoluat continuu către cel mai mare furnizor de sisteme din lume pentru dulapuri, distribuție de energie electrică, climatizare, infrastructură IT și software și servicii.

Astăzi, „Rittal - Sistemul”. vă oferă o platformă de sistem perfect coordonată. Reunește producții inovatoare, soluții inginerești de pionierat și servicii globale pentru a satisface cele mai diverse cerințe. Se adresează unei serii întregi de industrii, de la inginerie de mașini și instalații, la industria auto, până la tehnologia informației.
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 27 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos