Publicat 18 Feb 2019 | Reactualizat 01 Mar 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Manipulant marfa depozit magazin

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Salariu peste medie (salariu fix + tichete de masă)
• Salariul este oferit mereu la timp;
• Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
• Stabilitatea locului de muncă într-o companie multinațională;
• Asigurăm suport și pregătire profesională;
• Condiții de muncă la standarde europene și tehnologie avansată;
• Discount de angajat la achiziții de piese și accesorii auto;

Descrierea jobului

În funcție de echipa din care vei face parte poți avea următoarele atribuții:
• Descărcarea de marfă;
• Recepționarea calitativă și cantitativă a pieselor de schimb;
• Așezarea mărfurilor pe raft;
• Organizarea optimă a spațiului pe rafturi;
• Culegerea și sortarea mărfurilor;
• Împachetarea produselori;
• Preluarea returului de marfă;
• Gestionarea pieselor defecte;

PIESE CAMIOANE SHOP SRL este un importator de piese de schimb pentru camioane, TIR-uri, autocare, autobuze, dube, microbuze, utilaje şi remorci. Compania a fost înfiinţată de o echipă ambiţioasă cu o experienţă de peste 20 de ani în acest domeniu. Promptitudinea, profesionalismul, corectitudinea şi respectul sunt calităţile pe care ne bazăm în relaţia cu clienţii noştri. Reperele cu rulaj frecvent se găsesc în stoc la depozitul din com. Bragadiru, sau se livrează în 24h de către furnizorii externi sau interni. Piesele pot fi ridicate de la cele două showroom-uri sau se pot livra prin curierat rapid oriunde în ţară.

Expirat
Manipulant marfa depozit magazin  -  PIESE CAMIOANE SHOP SRL