Publicat 08 Iul 2019 | Reactualizat 05 Aug 2019 | Expiră 08 Aug 2019

Manipulant marfa depozit instalatii sanitare

CONFIDENTIAL
3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Muncitor, serios, responsabil, energic, ordonat
Dispus la efort fizic
Rezistent la stres
Dispus la program de lucru prelungit
Fara antecedente penale
Experienta minim 1 an in depozit cu activitate picking, pregatire comenzi
Atestat de stivuitorist constituie un avantaj
Permis conducere cat.B constituie un avantaj

Descrierea jobului

Activitatile specifice depozit distributie - pregatire comenzi, incarcare/ descarcare, stivuire marfa pe raft, aranjare marfa la raft, inventare, curatenie.
Program de lucru Luni-Vineri
Manipuleaza marfuri manual, cu ajutorul lizei

BENEFICII:
- contract de munca perioada nedeterminata
- tot salariul pe cartea de munca
- salariu net 2200 lei
- tichete de masa 15 lei/zi ( =300 lei/luna)
- decontare transport
- prima de Paste, Craciun si Concediu (in total, un salariu net)
- posibilitati de promovare

Compania activeaza in domeniu incepand cu Septembrie 1996 si are ca obiect de activitate distributia in sistem pre-sale a articolelor de instalatii termice, sanitare, gaz, obiecte sanitare pentru amenajarea salilor de baie, broaste si manere pentru usi, lacate.

Depozitul este in zona Horbach Militari la adresa Str. Comertului nr.5, Domnesti, Ilfov, unde opereaza intr-un depozit de 800mp cu biouri de 150mp, dispune de echipamentele, facilitatile si logistica necesara desfasurarii activitatii la un inalt standard de calitate.

Clientii nostrii sunt magazine/depozite de instalatii sanitare, santiere, instalatori din aria geografica in care activam.

Activam in Bucuresti si judetele din Sudul si Estul tarii, in care livram saptamanal cu parcul auto propriu catre un numar insemnat de clienti parteneri.

Suntem o echipa entuziasta si suntem intotdeauna interesati sa avem alaturi colegi cu reale calitati umane si profesionale. Daca consideri ca poti fi unul dintre noi, aplica cu incredere!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Manipulant marfa depozit instalatii sanitare  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles