MANIPULANT MARFA-Depozit Ghiroda

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 2700 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Noi suntem:
Oameni buni. Produse bune. Momente bune.

Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

Iti oferim oportunitatea de a lucra în rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografică din România
Iti oferim posibilitati reale de avansare
Iti oferim training la locul de munca
Iti oferim un VENIT NET MOTIVANT
Iti asiguram un contract de munca pe perioada nedeterminata
Asiguram transport

Ce vei face tu pentru noi?

Zona de receptie marfa
  • Cu ajutorul lizei electrice, vei descarca paletii cu marfa din masinile venite de la furnizori.
  • Vei muta paletii cu marfa pe culoarele indicate de eticheta paletului, dupa ce receptionerul a facut receptia fizica si informatica
Zona de expeditie marfa
  • Cu ajutorul lizei electrice, vei incarca paletii deja pregatiti in masinile ce trebuie sa plece catre magazinele noastre.
  • In incarcarea paletilor, vei tine cont de ordinea scrisa pe ciorna de incarcare
  • Vei scana fiecare palet pe care il vei incarca.

Daca:
Ai rezistenta la efort fizic prelungit
Ai mai lucrat cu o liza sau o transpaleta electrica
Esti dispus sa lucrezi in schimburi

...aplica cu incredere,
E momentul pentru un job bun!

De aproape 22 ani, lantul de magazine Profi se dezvolta continuu, in ritm accelerat. Este aproape de pragul de 1.500 de magazine in peste 681 de localitati, si urmeaza sa deschida sute de noi magazine in urmatorii ani.

Profi este cel mai mare angajator privat din Romania, care se mandrește cu peste 2.000 de colegi promovati anual.
In 2021 Profi a introdus un nou concept de magazin – care, in baza succesului de care se bucura, urmeaza sa se extinda in intreaga retea – lucru ce puncteaza inca un pas important in evoluția companiei.

Povestea Profi nu are sfarsit ci doar capitole noi, ce prind contur alaturi de toti colegii nostri si anunta transformari insemnate!
Abia asteptam sa aflam mai multe si despre tine ai sa ne cunoastem!

Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos