Manipulant marfa-2 schimburi

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Te simți ca peștele în apă în domeniul logistic? Atunci avem o propunere pentru tine.
Adecco România recrutează MANIPULANT MARFĂ în Timișoara, pentru un client care activează în domeniul logistic.

Care sunt activitățile și cerințele pentru candidații care aplică la acest anunț?
  • Recepție marfă;
  • Pregătire marfă și paleți pentru magazine;
  • Atenție la detalii;
  • Seriozitate și dorința de a se dezvolta;
  • Pregătire comenzi;
  • Să fie dispuși să lucreze în 2 schimburi: 6:00-14:30/ 13:30-22:00 și ore suplimentare sâmbăta 6:00-14:30, dacă este cazul.
Care sunt beneficiile tale dacă ești angajat?
  • Salariu motivant 3550 lei BRUT;
  • Tichete de masă de 20 de lei;
  • Asigurare medicală;
  • Card de reducere pentru magazinele din țară;
  • Ore suplimentare 200%;
  • Bonus de activitate sâmbăta 10%;
  • Transport asigurat din Timișoara.
Pentru detalii suplimentare va rog sa ne apelati 0722370442.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos