Publicat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Manipulant mărfuri-MIXATOR-Coca-Cola-Apahida-Cluj

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- domiciliul in localitatea Apahida sau limotrof
- fara cazier judiciar
- persoane responsabile, serioase;
- studii minim 10 clase;
- capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Sa manipuleze paletii cu transpaleta manuala si electrica conform regulilor interne
Sa ajute la descarcarea si incarcarea camioanelor aflate in rampa conform indicatiilor primitor-distribuitorilor sau a gestionarilor
Sa asigure sortarea produselor si ambalajelor in functie de solicitari
Sa intretina curatenia la locul de munca
Sa aiba grija de utilaje si sa le intretina
Responsabil de integritatea marfii manipulate

Beneficii:
- Seriozitate, pachet salarial motivant, tichete de masa
- Angajare cu contract de munca si sansa unui loc de munca stabil;

Descrierea companiei

www.aquila.ro

Expirat
Manipulant mărfuri-MIXATOR-Coca-Cola-Apahida-Cluj  -  SC AQUILA PART PROD COM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles