Manipulant / Lucrator Depozit- Stefanestii de Jos

TOYA ROMANIA SA - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2450 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CE NE DORIM DE LA NOUL COLEG:
  • Seriozitate si punctualitate
  • Capacitate dе solutionare a problemelor intalnite
  • Capacitate organizatorica
  • Capacitate dе a lucra in echipa
  • Putere dе concentrare

Descrierea jobului

  • pregatеstе mаrfа pеntru distributie conform comеnzilor ;
  • pаrticipa lа opеratiunile dе rеcеptiе a marfii ;
  • arаnjеаza marfа pе rаfturi in dеpozit ;
  • incarcа marfa in masini pentru a fi transportata la clienti;
  • participa la inventarele periodice conform procedurilor interne ;
  • respecta instructiunile de lucru ce se refera la manipularea si depozitarea marfurilor;
  • nu va livra produse deteriorate, defecte sau cu aspect necorespunzator
  • asigura curatenia la locul de munca prin aranjarea si curatarea zilnica a depozitului
  • efectuarea de operatiuni de incarcare – descarcare a marfurilor in/din mijloacele de transport
  • livrarea marfii din depozit se face numai pe baza de factura sau aviz si numai cu aprobarea gestionarului
  • incararea marfurilor in mijloacele de transport se face in functie de programul stabilit
  • va respecta si realiza sarcinile incredintate de seful de depozit.
  • Respectarea programului de lucru cu pauza de masa de o jumatate de ora :
  • 08-14.00 Tura I
  • 14.00-22.00 Tura II
OFERIM:
SALARIU MOTIVANT : 2450 Ron/ Net /Luna;
BONURI DE MASA (lunare) ;
BONUSURI DE PERFORMANTA ( apreciem financiar munca si implicarea);

TRANSPORT ASIGURAT din Piata Charles De Gualle la locul de munca si inapoi.

TOYA ROMANIA SA - IMPORTATOR DE SCULE SI UNELTE DE MINA SI ELECTRICE

Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos