Publicat 22 Aug 2019 | Reactualizat 21 Sep 2019 | Expiră 22 Sep 2019

Manipulant depozit Pantelimon

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul candidatului:
• Angajam barbati si femei
• Orientare către munca în echipă – comunicare si colaborare
• Studii liceale absolvite/în stadiu final
• Seriozitate, punctualitate și profesionalism
• Atenție distributivă
• Rezistență la efort

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Nu e nevoie de experienta anterioara. Instructajul se face la locul de munca
• Ajuta operatorii din productie prin manipularea pieselor
• Aseaza piesele finite pe paleti si infoliaza paletii pentru livrare
• Asigura curatenia la locul de munca

Beneficii:
• Salariu de incadrare 1800 RON net platit la zi cu carte de munca
• Bonuri de masa
• Program de lucru fix de luni pana vineri de la 8 la 17.

Salmi Ecomob Production se ocupa cu distributia materialelor pentru productia mobilei catre firme producatoare de mobilier. Avem 2 depozite in Pantelimon si in Pitesti de unde livram marfa catre cei peste 300 de clienti din zona noastra geografica. Suntem o firma in crestere si cautam colegi pentru activitatea noastra in continua crestere. Daca vrei sa faci parte din echipa noastra poti aplica la acest job, sau ne puteti contacta la:

alin.stefan@decorumonline.ro
0757897239

Expirat
Manipulant depozit Pantelimon  -  Salmi Ecomob Production S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles