MANIPULANT depozit materiale de constructii in Timisoara

Ravago Rom SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta in activitati de depozitare materiale de constructii constituie un avantaj;
  • Disponibilitate pentru munca in echipa;
  • Rezistenta la efort fizic.

Descrierea jobului

Atributii:
  • Depozitarea pe articole a marfurilor din depozit, conform regulilor in vigoare astfel incat sa se evite deteriorarea acestora;
  • Ajuta la descarcarea si incarcarea masinilor in colaborare cu colegii gestionari din depozit;
  • Organizarea marfurilor in depozit impreuna cu colegii din echipa.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa;
  • Program de lucru: Luni-Vineri, 08:00 – 16:30;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba.

Ravago Rom S.R.L. - societate comercială multinațională cu capital belgian, cu sediul în Bucuresti, specializată în distribuția de materiale termo-, fono- și hidroizolante pentru construcții și instalații, sisteme de construcție uscată, materiale geosintetice și alte materiale de construcții.
Prin activitatea noastră desfășurată la nivel național, cu 8 filiale în București, Brașov, Cluj, Iași, Oradea, Sibiu, Târgu-Mureș, Timișoara, dorim să promovăm tehnologiile eficiente şi moderne de construcţii care oferă soluţii de economie de energie şi protejare a mediului înconjurător.
Pentru mai multe detalii, vă rugăm să accesați site-ul de prezentare al companiei Ravago Rom: www.ravago.ro sau magazinul online www.eRavago.ro .

Publicat 2 nov. 2021 Reactualizat 30 nov. 2021 Expiră 2 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos