Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Manipulant depozit Letea Veche

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Studii medii;
Experienta de cel putin un 1 an pe un post similar;
Atenție deosebită la detalii
Abilitaţi de comunicare eficientă în cadrul unei echipe şi un simţ al responsabilităţii ridicat
Disponibil la efort fizic;
Seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
Abilitati bune de organizare, planificare, atentie la detalii, dorinta si motivare de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

Incarca si/sau descarca marfurile in/din autovehiculele de livrare;
Verifica concordanta produselor cu a documentelor;
Verifica marfurile sosite in depozit si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄pe cele livrate din punct de vedere al calitatii si cantitatii;
Eticheteaza marfurile receptionate si cele pregatite pentru livrare;
Manipuleaza cu maxima responsabilitate produsele care intra/ies in/din depozit, cu respectarea normelor legale;
Cunoaste toate produsele din depozit (denumire, greutate, volum, etc.);
Manipuleaza si aseaza produsele in depozit, in functie de sortimente si termenul de valabilitate;
Participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
Pastreaza in stare de functionare prin utilizarea corecta a spatiilor si/sau instrumentelor de lucru pe care le utilizeaza;

Locatie: Letea Veche, Bacau;
Venit net: 3400 lei
Program de lucru: in ture de zi ( 10:30-19:00)
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iul. 2024 Expiră 13 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.