Manipulant Bagaje Aeroport International Henri Coanda

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

✈✈ Aviatia da senzatia ✈✈

Daca esti o persoana muncitoare si comunicativa, care poate rezolva orice problema cu dedicare, atunci incepe-ti calatoria ta profesionala alaturi de colegii nostri, care va vor asigura suportul necesar in gestionarea cu succes a activitatii tale zilnice.

Ce ne dorim de la tine?:
  • absolvent minim 10 clase primare
  • flexibilitate pentru un program inegal/ture;
  • spirit de echipa si entuziasm;
  • atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau?
  • Participi activ la operatiunile de incarcare/descarcare aeronave (bagaje, cargo, posta).
Ce iti oferim?
  • mediu de lucru placut;
  • bonus lunar de performanta;
  • contract de munca, perioada nedeterminata;
  • tichete de masa;
  • voucher de vacanta;
  • servicii medicale private;
  • posibilitate reala de crestere profesionala si de promovare in cadrul companiei;
  • training-uri de specialitate;

Daca ti-am starnit interesul pentru acest job, te invitam sa faci parte din familia Menzies Aviation Romania - trimite-ne CV-ul tau pe adresele de mail: paul.barbu@menziesaviation.com ; alina.serban@menziesaviation.com sau contacteaza-ne la numar de telefon: 0758.086.552
Publicat 2 aug. 2022 Reactualizat 16 aug. 2022 Expiră 1 sept. 2022