MANIPULANT BAGAJE AEROPORT INTERNATIONAL CLUJ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • flexibilitate pentru un program inegal/ture;
  • spirit de echipa si entuziasm

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau?

Participi activ la operatiunile de incarcare/descarcare aeronave (bagaje, cargo, posta).
Ce iti oferim?
  • mediu de lucru placut;
  • contract de munca, perioada nedeterminata;
  • servicii medicale private;
  • posibilitate reala de crestere profesionala si de promovare in cadrul companiei;
  • training-uri de specialitate;
  • bonus lunar de performanta;
  • tichete de masa;
  • tichete de vacanta (2000 ron / an)

Daca ti-am starnit interesul pentru acest job, te invitam sa faci parte din familia Menzies Aviation Romania - trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail: iulian.mihaita@menziesaviation.com / mircea.chioreanu@johnmenzies.aero/ alina.serban@menziesaviation.com sau sa aplici online pe acest site.
Sau la nr de telefon : 0742 266 558.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos