Manipulant Bagaje Aeroport Germania - 1700-2500 € NET

Allemann Recruitment S.R.L.
50 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

“Welcome Week “ - angajatorul invita candidatii timp de 5 zile pentru a vedea conditiile de la locul de munca si locul de cazare . ( bilet de avion , hotel si masa asigurate de angajator ).
  • Curs gratuit de limba germana!
  • Contract de munca DIRECT cu aeroportul pe perioada nedeterminata!

CONDITII OBLIGATORII !!!
  • Permis de conducere categoria B;
  • Continuitate in munca/studii in ultimii 5 ani;
  • Cazier judiciar curat , fără antecedente;
  • Cunoștințe de limba germană la nivel A2;
  • Limba engleză la nivel mediu este un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
  • Incărcarea și descărcarea bagajelor din / în aeronave;
  • Luarea bagajelor de pe banda de bagaje;
  • Codarea și distribuirea bagajelor;
  • Sortarea bagajelor;
  • Fixarea și asigurarea bagajelor;
  • Conducerea și operarea echipamentelor și vehiculelor de manipulare.

BENEFICII:
  • CAZARE : in primele 6 luni cazarea este asigurata de angajator;
  • TRANSPORT : transferul din Romania în Germania este gratuit.

BONUSURI :

- curs gratuit de limba germana;
- dacă știi deja limba germană la nivel A2 primești un bonus de 500 de Euro;

Descrierea companiei

Salut !

Noi suntem Allemann Recruitment și avem nevoie de tine !
Vrei un loc de muncă în Germania ?
Te ajutăm noi !
Suntem o firmă de recrutare de forță de muncă pentru Germania . Mai exact , intermediem fără nicio taxă sau comision , contracte de muncă legale , semnate cu angajatorul din Germania .
Iți oferim consiliere și îndrumare gratuită pe toată durata colaborării.

Good Job Good Life ! :)
Publicat 14 Nov. 2022 Reactualizat 12 Dec. 2022 Expiră 14 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.