Publicat 14 Feb 2017 | Reactualizat 17 Mar 2017 | Expiră 18 Mar 2017

Manichiuriste, cosmeticiene, coafeze, maseuze si instructori sportivi pentru saloane de lux

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agentia Protos recruteaza profesionisti in domeniul Spa (Coafeze, Maseuze, Cosmeticiene, Manichiuriste, Instructori de aerobic si fitness) pentru saloanele de lux marca Steiner, de pe 16 companii de croaziera! Oportunitate deschisa celor care doresc sa lucreze in cele mai exclusiviste saloane de infrumusetare ale unor companii de lux precum Carnival Cruises, Royal Caribbean, Crystal Cruises, Princess Cruises si multe altele. Selectiile finale se fac in cadrul unui interviu direct cu angajatorul, in Romania. Toate persoanele selectate vor beneficia de specializare la Londra, la Academia STEINER.

Descrierea jobului

Cerinte:
- Experienta profesionala in domeniu (coafor, cosmetica, masaj,manichiura,instructor sportiv)
- Calificare profesionala in domeniu
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational, limba italiana reprezinta un avantaj
- Abilitati vanzari asociate
- Abilitati de relatii cu publicul
- Persoana deschisa, comunicativa

Se ofera:
Mediu de lucru placut, cu colegi din intreaga lume
Continuitate a contractelor
Cazare asigurata si toate mesele incluse pe toata durata contractului
Asigurare medicala
Venit minim garantat de 800 $/luna, la care se adauga comisioane din servicii si vanzari (se ajunge la venituri nete de aproximativ 1.500- 2.500 $ lunar).

Protos a fost infiintata in anul 1993 si activeaza, in baza tuturor certificarilor nationale si internationale necesare, ca lider de piata in Romania in servicii legate de angajare in strainatate. In prezent, Protos este un grup de companii care opereaza in totalitate procesul de consultanta, fara a apela la colaboratori, si este, in acest sens, singura agentie din Romania.

In sfera de activitate, Protos reprezinta in Romania (pentru unele programe si in Estul Europei) marci de prestigiu la nivel mondial, precum: Carnival Cruise Lines, Workaway International, Disney Cruise Line, Aida Cruises si Steiner.

Expirat
Manichiuriste, cosmeticiene, coafeze, maseuze si instructori sportivi pentru saloane de lux  -  PROTOS SRL