Manichiurista (Tehnician Unghii)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 600 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marin echipa pentru locatia din Nerva Traian nr 16 ( zona Timpuri Noi) si pentru locatia din Domnesti - str Tudor Vladimirescu, nr 1

Experienta in domeniu, serios, punctual, dinamic, cu spirit de echipa, responsabil la locul de munca

Descrierea jobului

Manichiura-pedichura clasica;
Manichiura-pedichura spa;
Nail Art;
Unghii False.

Beneficii:

Program - 8h/zi - Duminica liber
Contract de munca pe 8h
Bonus in functie de incasari

Mai multe detalii in cadrul interviului sau relatii la telefon - 0730209080

CRAZY GIRLS BEAUTY este un “boutique” salon situat central care are o echipa talentata, creativa si experimentata gata sa te rasfete si sa iti asigure servicii la standarde internationale.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022