de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 11 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Manichiurista pentru nail-bar - locatie Iasi

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam persoana cu experienta minim 1 an in manichiura
Oferim seriozitate si stabilitate pe termen lung.
Salariu fix motivant 500-1000 euro in functie de experienta.
Conditii contractuale se vor discuta la interviu.

Asteptam si cv-uri pentru persoane fara experienta dar care doresc sa lucreze/sa invete in acest domeniu.

Descrierea jobului

Experienta in domeniu

Descrierea companiei

salon unghii

cv pe cleaning,iasi@gmail.com

Expirat
Manichiurista pentru nail-bar - locatie Iasi  -  CORPORATE CLEANING COMPANY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles