Publicat 10 Iul 2006 | Reactualizat 26 Iul 2006 | Expiră 10 Aug 2006

Manichiurista/Pedichiurista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In clinica noastra incercam sa creem si sa mentinem o atmosfera placuta, relaxanta unde clientele sa se simta
in largul lor.
De aceea cautam personal cu buna-dispozitie, prezenta agreabila, comunicare permanenta cu clientele, profesionalism, siguranta de sine, punctualitate si responsabilitate si experienta minima in manichiura/pedichiura.
Ne dorim sa lucram cu persoane volubile, deschise, saritoare, vesele capabile sa faca din locul de munca unul placut!

Descrierea jobului

Masaj anticelulitic, teraputic, de relaxare, facial.
Beneficii:
Incercam sa oferim conditiile necesare pentru o atmosfera de lucru cat mai placuta; pentru asta oferim: salarii motivante, mediu de lucru placut, intelegere a problemelor
personale, stimulente financiare si non-financiare pentru rezultate deosebite.
In plus personalul poate folosi oricare din aparatura din dotarea salonului gratuit in afara programului.

Descrierea companiei

Salon de remodelare si intretinere corporala

Expirat
Manichiurista/Pedichiurista  -  Ammbra Clinique

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles