MANAGER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienta in management si activitati comerciale de minim 5 ani,
  • Studii economice;
  • Limba engleza obligatoriu, germana-avantaj;
  • Abilitati de prezentare si comunicare;
  • Disponibilitate pentru formare continua;
  • Capacitatea de coordonare si analiza;
  • Permis de conducere cat. B-obligatoriu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Coordonarea, urmarirea si analizarea activitatii echipei;
  • Responsabilitatea de a gestiona valori si de a prelua raspunderi pe masura job-ului;
  • Planificarea activitatii angajatilor in functie de target-ul stabilit;
  • Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Promovarea produselor si serviciilor unei renumite marci;
  • Efectuarea comenzilor , contractelor; Proceduri post-vanzare

Beneficii:
  • Posibiliatea unei cariere pe termen lung;
  • Activitatea in cadrul unei echipe tinere, sub branduri consacrate;
  • Formare profesionala continuaVenituri motivante
  • Baza logistica conform cu postul.

Descrierea companiei

29 de ani de calitate germană în România

Suntem o societate cu capital privat german, numărându-ne printre primii parteneri autorizați ai Mercedes-Benz România. Povestea de succes începută în vara anului 1993 în Arad se bazează pe afaceri etice și responsabilitate.

Prin centrele autorizate de vânzări din Arad, Deva, Craiova și Suceava, oferim clienților noştri consilierea necesară și întregul suport tehnic pentru alegerea produsului perfect, pentru afaceri sau loisir. Avem la dispoziție gama completă de autovehicule marca Mercedes-Benz: autoturisme, autovehicule comerciale și camioane; un program generos de autovehicule rulate; servicii de finanțare; precum și asistență post-vânzare pentru întreținere, service și piese de schimb de origine.

Dezvoltarea companiei a condus la crearea unui număr semnificativ de locuri de muncă în domenii diverse: tehnic, economic sau consiliere în vânzări, pentru oameni care şi-au dorit să exceleze în viaţa profesională, socială şi personală.

Vă aşteptăm alături de noi!

Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos