check_circle

Job verificat

|Publicat 12 Feb 2019 | Reactualizat 19 Feb 2019 | Expiră 15 Mar 2019

Manager

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- prezență plăcută
- ușurință în comunicarea cu publicul
- atenție distributivă.
- experiență ca manager de restaurant,
- experiență în formarea și conducerea echipei

Descrierea jobului

Persoana desemnată va fi responsabilă pentru :
- oferirea unui nivel adecvat de customer service
- reprezentarea companiei la instituțiile de stat, media și alte evenimente
- supervizarea și coordonarea activității angajaților din subordine
- completarea și gestionarea tuturor documentelor necesare în activitatea locației
- stabilirea programului de lucru și a concediilor echipei din subordine
- stabilire meniu și prețuri

Restaurant vegetarian şi raw-vegan, cu meniu a la carte și serviciu de livrare la domiciliu, operând în prezent în două unități și având un număr de peste 70 de angajați. Fiind în continuă expansiune, compania intenționează să își mărească numărul de locații și implicit echipa.

Expirat
Manager  -  S.C. SAMSARA FOOD S.R.L.