de ani Fără Frică...

Publicat 30 Mai 2006 | Reactualizat 27 Iun 2006 | Expiră 30 Iun 2006

MANAGER ZONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

-absolvent studii superioare
-experienta relevanta in lucrul in cadrul unei echipe
-experienta relevanta in vanzari/amenajari-constructii
-carnet conducere cat B
-disponibilitate la program prelungit
-lucru cu PC (MsOffice)
-obligatoriu domiciliul stabil in Timisoara sau imprejurimi

Descrierea jobului

Descrierea postului:

-coordoneaza echipa locala (personal vanzari, personal TESA, echipe montaj)
-mentine legatura cu sediul central
-mentine legatura cu partenerii locali
-mentine legatura cu autoritatile locale

Oferta (bonusuri, beneficii):

-perspective de crestere impreuna cu o echipa tanara intr-o firma la nivel national
-bonuri de masa
-masina de serviciu
-telefon de serviciu
-pachet salarial atractiv 650-700 euro

Descrierea companiei

Producator national de tamplarie PVC
Importator si distribuitor national de usi Porta Doors

www.casanoastra.ro

Expirat
MANAGER ZONAL  -  SC CASA NOASTRA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles