de ani Fără Frică...

Publicat 02 Feb 2006 | Expiră 05 Mar 2006

Manager Zonal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Inginer constructor
-experienta in vanzari
-posibilitatea de a lucra pe target impus si rezultate
-foarte bune abilitati de coordonare, comunicare si negociere
-prezenta agrabila
-cunoasterea limbii germane (cunoasterea limbii engleze constituie avantaj)
-carnet conducere categoria B

Descrierea jobului

-Managerul Zonal isi desfasoara activitatea in zona de responsabilitate si imprejurimi
-Prospecteaza permanent piata in vederea identificarii potentialilor clienti
-Asigura desfacerea produselor firmei in zona unde isi desfasoara activitatea
-Asigura consultanta clientilor

-Mediu de lucru profesionist
-Pachet salarial motivant+bonusuri din vanzari
-Masina, telefon, laptop

-Firma KENNGOTT SCS Medias este producator de scari de interior si exterior, componenta a KENNGOTT INTERNATIONAL, cel mai mare producator de scari din Germania, cu o traditie de peste 110 ani.
-Scarile produse de noi sunt din lemn, laminat, metal,marmura, granit si sticla si sunt construite in forma si designul dorit de client.

Expirat
Manager Zonal  -  SC KENNGOTT SCS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles