de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mai 2008 | Reactualizat 17 Iun 2008 | Expiră 19 Iun 2008

Manager zonal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma profesionala de curatenie SC MEDLINE COM SRL angajeaza MANAGER ZONAL pentru partea de sud-est al tarii.

Descrierea jobului

Cerinte:

- experienta in domeniul curateniei sau in domeniu similar
- experienta in controlul calitatii
- orientare spre clienti
- cunostinte PC
- cunostinte din legislatia muncii (constituie avantaj)
- disponibilitate munca teren

Responsabilitati:

- coordonarea lucrarilor;
- comunicare cu clientii firmei;
- coordonarea punctelor de lucru;
- cresterea portofoliului de clienti;
- controlul calitatii serviciilor;

Beneficii:

- program flexibil
- salar atractiv
- masina si telefon
- tichete de masa

Postul vacant este intr- o firma profesionala de curatenie cu o vechime de 14 ani pe piata. Firma are certificare ISO:9001:2001, a implementat mangementul calitatii de 5 ani. In momentul de fata are 300 de angajati si are clienti in 40 de localitati din Romania.

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.medline.com.ro

Expirat
Manager zonal  -  SC MEDLINE COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles