de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mai 2008 | Reactualizat 18 Mai 2008 | Expiră 16 Iun 2008

manager zonal

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

candidatul ideal care va ocupa acesta functie in firma noastra se doreste a fi o persoana matura , echilibrata, cinstita, onesta, corecta, comunicativa, deschisa la nou si la provocari, loiala companiei,cu dorinta de afirmare si de castiguri substantiale,cu o eventuala pregatire in sistemul vanzarilor directe sau MLM, cu o posibila echipa de vanzari pe care o are sau poate pe care si-o va forma de-a lungul timpului.
candidatul ideal este acea persoana care isi doreste in continuare sa lucreze in sistemul vanzarilor directe sau MLM si isi doreste ca pe langa partea fixa pe care o ofera compania sa fie satisfacut si de comisioanele care vin din reteaua proprie.

Descrierea jobului

responsabilitatile noului angajat :
-inscrierea in sistem a noi reprezenatanti vanzari directe
- urmarirea comenzilor
- urmarirea incasarilor
- dezvoltarea zonei arondata prin marirea volumului de vanzari si implicit a retelei de oameni
- promovarea produselor companiei

- rapoarte saptamanale cu activitatea structurata pe o perioada de o saptamana
- rapoarte lunare in baza careia se va elibera comisionul aferent unei luni de activitate ( vanzari / incasari)
- atingerea targetelor impuse de companie
- pregatirea NOILOR REPREZENTANTI VANZARI prin organizarea la sediul firmei de training-uri pe produse
- urmarirea contractelor si a inscrierilor
- managerii zonali se subordoneaza directorului national de vanzari

companie care activeaza in domeniul vanzarilor directe si retail ( cosmetice si make-up)
Compania noastra doreste ca numai cei care sunt direct interesati de acest tip de job sa aplice .
cv sunt confidentiale si sunt contactati doar cei care corespund criteriilor noastre.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

manager zonal  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles