Manager zonal - zona de sud Pitesti

Clinica Sante - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniu medical constituie un avantaj
  • Experienta de manager, bun organizator si atent la detalii
  • Cunostere legislatie medicala
  • Cunostinte de client-service si cunosterea pietei medicale
  • Experienta in relatie cu CAS, DSP
  • Cunostinte minime de contabilitate primara,
  • Microsoft office, internet
  • Limba engleza nivel mediu
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Planificarea si organizarea activitatilor specifice laboratorului de analize medicale .
  • Supravegheaza operațiunile de zi cu zi ale PUNCTELOR DE RECOLTARE SI ALE LABORATORULUI medical prin verificarea îndeplinirii obiectivelor
  • Coordoneaza departamentele de Receptie Medicala si Asistenta Medicala – client service;
  • Mentinerea unui nivel de performanta ridicat al echipei
  • Orientare catre nevoile pacientilor, colaboratorilor, a oamenilor cu care interactioneaza; orientare spre crestere si dezvoltare.
  • Gestionarea si delegarea eficienta a resurselor.
  • Gestioneaza procesele de recrutare;
  • Gestioneaza medicina muncii si SSM/PSI.
  • Gestioneaza procesul de arhivare.
  • Se asigura de buna functionarea a activitatilor prin verificarea echipamentelor
  • Implementarea procedurilor din aria de activitate
  • Verifica periodic aspecte administrative: status si necesar;
  • Relationeaza cu furnizori, colaboratori, autoritati, echipa;
  • Asigura calitatea climatului organizational;
  • Colaboreaza cu membrii managementului (director executiv si coordonator zonal ) pentru dezvoltarea de servicii medicale si planuri de actiune cu scopul dezvoltarii activitatii medicale

Beneficii:
  • Pachet salarial motivational;
  • Mediul de lucru placut .
  • Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii cu renume in domeniu medical.

Companie medicala privata infiintata in anul 1995, astazi una dintre primele companii medicale romanesti. Retea nationala consolidata aflata intr-un proces continuu de evolutie. Mediu de lucru bazat pe perfomanta individuala si colectiva, pe valorile economiei de piata si ale traditiilor nationale romanesti.
Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos