Publicat 01 Oct 2020 | Reactualizat 31 Oct 2020 | Expiră 01 Nov 2020

Manager Zonal Vanzari

9 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Studii medii (studii superioare reprezintă avantaj)
Experienţă managerială dobândită în domeniul vânzări şi/sau logistică
Gândire orientată spre rezultate şi spre clienţi
Excelente abilităţi de comunicare, bun negociator
Cunoştinţe avansate de operare PC
Permis de conducere categoria B
Orientarea tehnică reprezintă avantaj însă experienţă şi cunoştinţe în domeniu nu sunt cerute

Responsabilități:
Autoritate managerială deplină în selectarea, supervizarea şi coordonarea echipei
Dezvoltarea vânzărilor de pe zona alocată (racolarea de noi pieţe, analizarea concurenţei)
Menţinerea şi îmbunătăţirea relaţiei profesionale cu clienţii strategici ai companiei
Atingerea obiectivelor de vânzări ale filialei
Efectuarea sarcinilor specifice HR (recrutare, evaluare)
Coordonarea activităţilor operative ale filialei
Realizarea periodică a rapoartelor către top management

Beneficii:
Pachet salarial motivant cu parte fixă şi bonusuri de performanţă + alte beneficii
Un plan de implementare şi de carieră bine stabilit, cu oportunităţi de dezvoltare profesională
Training pentru însuşirea cunoştinţelor necesare
Autoritate operaţională pentru îndeplinirea obiectivelor
Activitate dinamică, mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări
Un loc de muncă într-o companie multinaţională, în plină dezvoltare
Condiţii moderne de lucru, în cadrul unei echipe de profesionişti
Un program de muncă previzibil (cu weekend-uri libere)

Compania noastră este un distribuitor de piese auto, care se află într-o expansiune dinamică în cele trei ţări ale regiunii Central şi Est Europene, unde lucrează peste 4000 de angajaţi la cele 170 de filiale. Sistemul logistic avansat şi catalogul electronic de piese auto asigură un serviciu unic partenerilor noştri. Datorită dezvoltării semnificative a reţelei de distribuţie din România, suntem în căutarea unor colegi, care prin gestionarea profesionistă a relaţiilor interumane şi prin propunerile de îmbunătăţire, asigură servicii de înaltă calitate, crescând astfel satisfacţia partenerilor noştri.
Ai aplicat
Expirat
Manager Zonal Vanzari  -  UNIX Auto

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles