Manager Zonal Vanzari - BT Direct IFN SA

BT Diect IFN SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Excelente abilitati de vanzare si negociere, spirit antreprenorial (va fi nevoie sa iei decizii rapide sub presiune);
  • Capacitatea de a prioritiza mai multe sarcini in acelasi timp;
  • Sa urmaresti in permanenta realizarea obiectivelor de vanzari alocate;
  • Sa iti placa sa te deplasezi frecvent in zona pe care o vei administra;
  • PC-ul sa fie prietenul tau;
  • Sa detii un permis de conducere;

Descrierea jobului

  • Sa cunosti in detaliu si sa promovezi produsele si serviciile noastre;
  • Sa construiesti, dezvolti si sa mentii relatii comerciale de lunga durata cu partenerii din zona pe care o vei gestiona;
  • Sa identifici nevoile clientilor si partenerilor si sa definim impreuna produse potrivite pietei unde activam;
  • Sa te dezvolti profesional intr-o echipa dinamica, parte a Grupului Financiar Banca Transilvania;

BT Direct IFN SA este o institutie financiara nebancara fondata in ianuarie 2003 si este membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.
In ultimii ani compania si-a orientat activitatea spre creditele de nevoi personale, credite oferite prin unitatile Bancii Transilvania si prin societatile de brokeraj partenere.
In cei peste 15 ani de existenta compania a incercat prin produsele financiare promovate sa ofere potentialilor clienti un credit simplu, rapid, fara costuri ascunse. Ofera profesionalism, solutii etice si adaptate nevoilor clientilor respectand toate standardele de calitate si performanta pentru serviciile oferite. Detine solutii tehnice complexe si dedicate activitatii de creditare, sisteme care asigura confidentialitatea, securitatea si back-ul informatiilor.

Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 12 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos