Publicat 17 Feb 2021 | Reactualizat 19 Mar 2021 | Expiră 20 Mar 2021

Manager zonal vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa noastră căută coleg(ă) pentru postul de Manager zonal de vânzări.
Candidatul ideal are experiență în domeniul electro- / vânzări și îi place să lucreze individual, fiind un bun organizator al propriului timp și orientat spre obiective. Persoana va lucra în regim de home-office, fiind chemat la sediul din București lunar la ședințe operative.

Cerințe:
- abilități excelente de comunicare, capacitate de coordonare, organizare și planificare, dinamism, flexibilitate, inițiativă, spirit de echipă;
- experiență în vânzări în domeniul tehnic;
- cunoștințe tehnice și practice relevante în domeniul electric;
- absolvent al unei facultăți cu profil tehnic (Electronică, Electrotehnică, Energetică, Automatizări);
- posesor permis conducere categoria B;
- disponibilitate pentru deplasări;
- cunoștințe operare PC (pachet Office la nivel superior, cunoștințe minime Autocad, Dialux);
- domiciliat în zona de activitate: Transilvania Sud (AB, BV, CV, HR, HD, MS, SB);
- cunoașterea limbii engleze, nivel conversațional.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- promovează portofoliul de produse și servicii al companiei;
- dezvoltă, în permanentă, zona de activitate (Transilvania Sud);
- oferă suport tehnic și comercial pentru clienții existenți din zona alocată;
- prospеctеаză piața și аtrage noi cliеnți;
- oferirea de soluții optime pentru cerințele clienților;
- îndeplinește obiectivele de vânzări și încasări;
- negociază și urmărește derularea contractelor.

TECHNIQ CURENT TARE SRL a fost înfiinţată în anul 2008, având sediul în Bucureşti. Este filiala companiei TECHNIQ 2000 Kft. din Ungaria şi se ocupă cu reprezentarea fabricilor EAE şi Druseidt.

Personalul companiei noastre, alcătuit din ingineri, experţi în economie şi logistică cu înaltă calificare profesională, precum şi experienţa noastră de peste un deceniu în reprezentarea produselor comercializate, asigură menţinerea unui standard profesional ridicat şi garantează că sistemele configurate şi livrate de către TechnIQ vor fi întotdeauna la nivelul de calitate cerut, îndeplinind termenele cerute.

Mai multe informaţii despre companie şi produse găsiţi pe pagina noastră de internet.
www.techniq.ro

Expirat
Manager zonal vânzări  -  TECHNIQ CURENT TARE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles