Publicat 10 Iun 2019 | Reactualizat 08 Iul 2019 | Expiră 11 Iul 2019

Manager zonal (servicii curatenie)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii medii/superioare;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar nu este o conditie obligatorie;
- Bune abilitati de comunicare;
- Capacitate de organizare
- Cunostinte bune de Microsoft Office (Excel) si navigare internet;

Descrierea jobului

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu fix;
- Bonuri de masa/zi lucratoare;
- Telefon mobil;
- Masina de serviciu;
- Calculator
- Posibilitatea de avansare in cadrul firmei

Descrierea postului:
- Cunoasterea in detaliu a locatiilor industriale, comerciale si de birouri din zona alocata;
- Monitorizarea santierelor din zona alocata in vederea ofertarii serviciilor de curatenie post-constructor;
- Identificarea oportunitatilor de ofertare si vanzarea a serviciilor de curatenie din zona alocata;
- Pregatirea ofertelor si prezentarea lor in fata clientului;
- Negocierea si incheierea contractelor de curatenie;
- Supervizarea si controlul calitatatii serviciilor din aria sa de responsabilitate;
- Organizarea activitatii de curatenie si coordonarea echipei de operatori;
- Responsabil pentru respectarea parametrilor contractuali, mentine relatia cu clientii;
- Realizarea si verificarea pontajului lunar pentru personalul de curatenie;
- Organizarea selectiei pentru personalul de curatenie necesar;
- Intocmirea rapoartelor periodice conform standardelor companiei;

Descrierea companiei

Descrierea firmei:
Angajatorul are ca activitati principale prestarea de servicii de curatenie in domeniile industrial, comercial si privat. Compania este prezenta in judeţele Arad, Bihor, Salaj, Sibiu si Timis cu peste 300 de angajati.

Expirat
Manager zonal (servicii curatenie)  -  EVEXCE