MANAGER ZONAL- sali jocuri de noroc- BRASOV, BUCURESTI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 10000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerințe

- Experienta anterioara in coordonarea operationala/ administrativa a unei echipe din domeniul jocurilor de noroc ;
- Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
- Excelente abilitati de management;
- Capacitatea de a implementa politicile, procesele si strategiile companiei;
- Orientare spre rezultate, motivat de a lucra intr-un mediu competitiv;
- Foarte bune capacitati de coordonare, organizare si motivare a personalului;
- Cunostinte de operare MS Office - nivel mediu spre avansat;
- Posesor permis de conducere;

Descrierea jobului

-Mentinerea unei bune imagini a salii in gestionare;
-Coordonarea eficienta in vederea obtinerii rezultatelor stabilite;
- Planifica, coordoneaza si gestioneaza operatiunile zilnice din locatie;
- Raportarea catre conducerea societatii a situatiilor zilnice si a oricarei nereguli care ar aduce prejudicii societatii
- Supravegheaza modul de functionare al echipamentelor, se asigura ca acestea sunt licentiate si anunta departamentele de specialitate in cazul in care apar disfunctionalitati;
- Intocmeste analize si rapoarte privind activitatea din locatie si propune masuri de imbunatatire;
- Responsabil de coordonarea si supervizarea activitatii personalului din subordine, planificarea personalului in vederea desfasurarii activitatii, evidenta concediilor, evidenta orelor de munca in vederea calcularii salariilor.
- Se implica in actiunile de organizare a campaniilor publicitare/promotii si evaluarea rezultatelor obtinute;
- Elaboreaza si implementeaza planul de dezvoltare la nivelul local;
- Asigura intocmirea corecta si la termen a tuturor documentelor aferente activitatii din locatie.

GAMES INTERNATIONAL este o companie autohtonă cu o puternică experiență în domeniul jocurilor de noroc și cu o ascensiune rapidă datorita profesionalismului ce ne caracterizeaza. Facem tot ce este posibil pentru a-ți asigura caliatea și siguranța într-un mediu pe deplin satisfăcător.
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos