Publicat 22 Feb 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Manager zona vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profil:

  • Studii superioare absolvite
  • Experienta de minim 2 ani ca si manager de zona sau director de magazin
  • Cunostinte bune de limba engleza; cunostinte de limba germana constituie avantaj
  • Experienta in conducerea de personal
  • Capacitati organizatorice, flexibilitate si personalitate puternica
  • Disponibiliate la deplasari in Romania

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Conducerea zonei de vanzari alocate
  • Raspunderea dezvoltarii personalului din subordine
  • Planificarea personalului
  • Implementarea conceptelor de vanzare in filialele suborodonate
  • Responsabilitati legate de inventare si a rezultatelor financiare ale filialelor
Beneficii:
  • Climat de lucru placut si dezvoltare multi-zonala
  • Loc de munca sigur in cadrul unei firme germane in plina expansiune
  • Pachet salarial atractiv
  • Posibilitati de dezvoltare interne si externe

KIK Textilien, unul dintre primii zece cei mai mari retaileri din Germania, care detine circa 3.400 de magazine in Europa- dintre care 2.600 de unitati in Germania- a intrat acum si pe piata din Romania.

Odata cu deschiderea primului magazin Kik din Düsseldorf Gerresheim in 1994 s-au pus bazele uneia dintre cele mai de succes afaceri din comertul german. Succesul Kik Textilien se bazeaza pe dezvoltarea unui nou model de business: textile si produse non-food la pret redus.

Textile de calitate la preturi cat mai convenabile reprezinta principala afacere- 70% din sortiment-, restul fiind completat de produse non-food.

Peste 24.000 angajati in intreaga Europa contribuie la dezvoltarea si succesul economic Kik. Pe termen lung Kik Textilien isi propune sa deschida mai multe magazine in Romania si sa ajunga la un numar de 5.000 de sucursale in Europa.

Expirat
Manager zona vanzari  -  KIK Textilien und Non-Food SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles