Manager Zona - Brasov "Las Vegas Games"

Noblepiagio - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Echipa noastra se mareste, ne cautam un coleg, manager pentru zona Brasov, esti persoana potrivita daca ai :
  • Studii superioare/medii finalizate
  • Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj
  • Cunostinte bune de MS Office si de limba engleza
  • Abilitati de cominicare la toate nivelurile
  • Capacitate de planificare , organizare, coordonare si evaluare
  • Capacitatea de a forma si consolida echipa si de a motiva profesional membrii echipei
  • Capacitatea de a media si a gestiona conflicte in cadrul echipei coordonate
  • Permis cat. B si disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

  • Promovarea serviciilor companiei si participarea intr-un mod proactiv la realizarea obiectivelor financiare ale punctului de lucru si ale echipei
  • Se implica in actiunile de organizare a companiilor publicitare si a promotiilor pentru salile de jocuri coordonate
  • Supervizarea si asigurarea functionarii permanente a activitatii punctelor de lucru conform regulilor, procedurilor si standardelor interne ale companiei
  • Administrarea punctului de lucru si asigurarea necesarului zilnic de resurse
  • Gestionarea contractelor cu furnizorii de servicii si a relatiei cu autoritatile statului
  • Supravegherea activitatii angajatilor din subordine recrutare si evaluare, training integrarea pentru noii angajati , gestionarea eficienta a programului de lucru
  • Intocmirea corecta si la termen a tuturor documentelor aferente activitatii punctului de lucru

Las Vegas Games este unul dintre actorii principali de pe scena bettingului și a jocurilor de noroc din România, cu o ascensiune uimitoare în ultimii ani. Deține un departament creativ puternic, format din persoane tinere. Echipată cu tehnologie de ultima generatie, compania se axează atât pe inovație si dinamism cât si pe adaptarea la ultimele tendințe din domeniu. Pasiunea pentru produsele dezvoltate, se mentine doar prin intermediul persoanelor calificate, cu performante concrete in profesia lor si care ajuta la indeplinirea cu succes a obiectivelor.
Suntem în căutarea unor persoane de o înaltă calificare, care pot performa la cele mai înalte niveluri în profesia lor.
Vă puteți avansa cariera cu Las Vegas Games în timp ce vă implicați în proiecte curente sau în ciclul de viață complet al noilor proiecte.
Dacă îți place ce ai citit, vrei să ne cunoaștem și să lucrăm împreună, așteptăm CV-ul !
Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos