Publicat 12 Ian 2019 | Expiră 12 Feb 2019

Manager zona Agribusiness

CONFIDENTIAL
3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Companie din domeniul distributiei de inputuri pentru agricultura angajeaza reprezentant zonal.
Experienta in domeniu si portofoliul personal de clienti sunt foarte importante.

Profilul candidatului cautat:
- bune abilitati de comunicare
- responsabilitate fata de client si de companie
- spirit de echipa
- capacitatea de a dezvolta parteneriare de afaceri cu clientii
- persuasiune
- orientare catre atingerea obiectivelor propuse
- deschidere, onestitate, stabilitate

Pachet salarial competitiv, masina de serviciu, asigurare medicala privata.
Mediu de lucru placut, civilizat.

Descrierea jobului

Jobul are ca responsabilitati:
- vanzarea de inputuri pentru agricultura: seminte, pesticide, ingrasaminte
- vanzarea de motorina
- trading de cereale

Clientii sunt fermierii din zona alocata.
Noul coleg va avea obligatia sa acopere zona alocata si sa dezvolte relatii de business avantajoase atat pentru companie cat si pentru clientii acesteia.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Manager zona Agribusiness  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles