de ani Fără Frică...

Publicat 06 Oct 2008 | Expiră 06 Oct 2008

Manager vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Persoana cu abilitati de negociere si foarte
ambitioasa
* PERSEVERENTA
* Persoana echilibrata
* Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
* Candidatilor care nu au experienta li se ofera o perioada de proba de 2 - 6 luni pentru a demonstra ca au competentele necesare sa conduca o echipa.
* Pentru candidatii cu experienta se ofera timp pentru formarea echipei.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

* Crearea unei echipe de vanzari
* Monitorizarea, supervizarea si pregatirea propriei echipe

BENEFICII:

* TRAINING
* Bonusuri atractive
* Mediu de lucru profesionist
* Posibilitate REALA de promovare in structurile companiei
* Posibilitate excelenta de a capata experienta personala si profesionala

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Manager vanzari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles