Publicat 03 Iul 2008 | Expiră 03 Aug 2008

MANAGER VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta intr-un post similar
-cunoastere a limbii engleze reprezinta un avantaj
-buna cunoastere a aplicatiilor MS Office
-persoana organizata, capabila sa lucreze sub presiune si sa faca fata cu succes mai multor sarcini simultan
-cunostinte de contabilitate primara constituie un avantaj
-persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva;
- abilitati de comunicare si negociere;

Descrierea jobului

-in functie de vanzari salariul ajunge la peste 1000 euro
-comision vanzari
-telefon serviciu

SC Atas Light SRL se ocupa cu comercializarea corpurilor de iluminat.

Expirat
MANAGER VANZARI  -  ATAS LIGHT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles