de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mai 2008 | Reactualizat 21 Iun 2008 | Expiră 23 Iun 2008

Manager vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- are cunostinte si experienta in domeniul de publicitate si de vanzari
- are cunostinte si experienta intr-un post de management
- a mai incheiat contracte de publicitate/ sponsorizare/ vanzari/ prestari servicii
- are abilitati foarte bune de comunicare si negociere si ii place lucrul cu oamenii
- are cunostinte de utilizare PC
- este o persoana serioasa si bine organizata
- este o persoana adaptabila, cu initiativa si perseverenta
- este disponibil pentru activitati de teren
- este motivat si constant in ceea ce face
- vine cu solutii si rezolva probleme

Descrierea jobului

Responsalibilitati:
- promoveaza si vinde produsele/serviciile in conformitate cu standardele si politicile companiei
- are o activitate de manager al activitatii Buzzlife in Sibiu
- intretine relatia cu clientii existenti, identifica noi clienti, dezvolta si administreaza portofoliul de clienti alocat
- elaboreaza oferte si negociaza contracte
- cerceteaza permanent piata si identifica noi oportunitati pentru clienti
- planifica si organizeaza evenimente
Beneficii:
- pachet salarial motivant, compus dintr-un salariu fix si un comision ridicat din contractele semnate, la care se pot adauga bonusuri
- laptop si telefon mobil
- sansa de lucru dupa un program propriu, prealabil stabilit
- sansa de a fi propriul sef, intr-o activitate de management alaturi de o echipa de tineri antreprenori

Unul din proiectele foarte importante ale firmei noastre este site-ul Buzzlife.ro. Candidatul este sfatuit sa intre pe acest site pentru a intelege mai bine descrierea proiectului.

Site-ul reprezinta un ghid foarte bun pentru cei care sunt interesati de locatiile si evenimentele din Sibiu.
A adunat in cateva luni o mare parte din locatiile din oras si sute de evenimente, are o campanie si o strategie de promovare bine pusa la punct, are parteneriate cu unele dintre cele mai importante locatii din oras si este in extindere.
Ca o provocare, te asteptam sa ne spui la interviu cateva din multimea de avantaje pe care crezi ca le ofera site-ul.

Viitorul manager de vanzari are in atributie atat o activitate de management al afacerii cat si una de marketing. Urmeaza sa incheie contracte pentru servicii de publicitate si pentru aparitia diferitor locatii si evenimente in site precum si pentru alte feature-uri care sunt in pregatire.

PRIMA SERIE DE INTERVIURI VA AVEA LOC IN JURUL DATEI DE 3 IUNIE.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Manager vanzari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles