MANAGER VÂNZĂRI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane interesate de o carieră în domeniul vânzărilor, de preferat cu studii superioare, prezentabilă, cu abilități în comunicare, cu inițiativă, vorbitor de limbă maghiară, română și engleză, care se poată utiliza computerul cu ușurință, disponibilă la deplasări în toată țara pentru a dezvolta portofoliul de clienți pe partea de vânzări, dar și pentru a păstra relația cu clienți existenți.

Descrierea jobului

Cerințele jobului:
• experiență anterioară în domeniul vânzării
• menținerea relației de colaborare cu clienți existenți
• identificare oportunități și dezvoltare proiecte noi
• prospectarea pieței în zona alocată ( locații HORECA, distribuitori, magazine )
• supervizarea activității distribuitorilor, atât din punctul de vedere al forței de vânzări cât și al unor acțiuni specifice, menite să crească vânzările
• bune abilități de comunicare si negociere
• încheierea contractelor
• urmărire încasare facturi
• comunicare cu furnizori interni si externi (în limba maghiară, română, engleză)
• colaborarea cu departamentul producție și financiar, precum și cu ceilalți membri ai departamentului vânzări
• păstrarea la zi a bazei de date interne de clienți
• supervizarea derulării contractelor și măsurarea gradului de satisfacție a clienților
• realizarea targetului de vânzări
• capacitatea de a lucra independent în teritoriu
• întocmire rapoarte

Beneficii:
Oferim un cadru de lucru plăcut, alături de o echipă tânără, dinamică. Oferim pachet motivațional atrăgător în conformitate cu rezultatele personale, precum și ale companiei.
• PC (laptop)
• mediu de lucru competitiv
• telefon mobil
• mașina de serviciu (necesită obligatoriu permis de conducere categoria B)

Fabrica de bere artizanală TILTOTT CSIKI SÖR înfințată în 2014 din dorința de aduce pe piața de bere din România și Ungaria ceva unic și natural,din produse de cea mai înaltă calitate din apă pură de izvor din județul Harghita, fapt ce conferă produselor noastre un gust și o aromă unică în România, creată după o rețetă proprie!

Publicat 24 nov. 2021 Reactualizat 17 dec. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos