Publicat 08 Apr 2021 | Reactualizat 08 Mai 2021 | Expiră 09 Mai 2021

Manager Vanzari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O personalitate puternică, o gândire logică și analitică, empatic și cu o inteligență emoțională bine dezvoltată sunt câteva dintre atuurile pe care le căutăm la un Manager Blitzer.

Acest rol urmărește atingerea obiectivelor companiei, prin coordonarea unei echipe de 5-12 agenți imobiliari;

Ce este important ca tu sa ai?

  • Experiență în coordonarea unei echipe de vânzări de minimum 4 ani;
  • Ai lucrat cu sisteme și proceduri bazate pe targete și KPI-uri;
  • Ai fost implicat activ în procesul de recrutare și ți-ai selectat singur oamenii din echipă;
  • Ai folosit obiective SMART în stabilirea activității oamenilor din echipa ta.

Descrierea jobului

Scurt și la subiect: ce vei face?

  • Ești responsabil de atingerea performantelor, KPI-urilor și îndeplinirea obiectivelor;
  • In baza analizelor, vei stabili un plan de acțiuni si strategii pentru îmbunătățirea performanței echipei și a fiecărui membru individual;
  • Evaluezi și acorzi feedback permanent privind activitatea desfășurată de către membrii echipei tale;
  • Menții contactul permanent cu piața imobiliară și strângi informații relevante privind oportunitățile din piață, trenduri, etc;
  • Contribui la consolidarea echipei tale, participând activ în procesul de recrutare și selecție a candidatilor;
  • Oferi permanent coaching și training echipei.

Rolul acesta are tot ce ți-ai putea dori de la o poziție de management:
  • Peste 200 de oameni pregătiți, o infrastructura necesară pentru a avea rezultate și toate departamente noastre suport;
  • Iți punem la dizpotie cel mai amplu program de training în imobiliare și vânzări pentru tine și echipa ta;
  • Acces la Academia de Management Blitz.

Blitz reprezinta de un deceniu pe piata imobiliara clujeana un reper in ce priveste calitatea si diversitatea serviciilor imobiliare, oferite printr-o retea extinsa de agenti imobiliari specializati, supusi continuu unor procese de crestere si dezvoltare profesionala.

Fiind cea mai importanta agentie imobiliara din Cluj, ne caracterizeaza orientarea spre nevoile fiecarui client, motiv pentru care ne diversificam si personalizam permanent gama de servicii integrate de consultanta imobiliara, astfel incat clientii nostri sa castige timp, sa depuna efort minim si sa primeasca cat mai mult posibil, inainte, in timpul si dupa finalizarea tranzactiei imobiliare.

#manager #sales #lead #teamlead #vanzari #director #salesmanager #salesdirector #agent #leader

Expirat
Manager Vanzari  -  SC. BLITZ NETWORK SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles