Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

Manager vanzari

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii medii / superioare
- Experienta in vanzari intr-un domeniu tehnic (constructii, instalatii, etc.)
- Abilitati de comunicare si relationare pentru vanzari
- Flexibilitate, dinamism, atitudine pozitiva, proactiva
- Cunostinte bune de operare PC
- Permis auto categoria B
- Domiciliu stabil Bucuresti sau imprejurimi.

Descrierea jobului

Domeniul de activitate: materiale pentru instalatii (alimentari cu apa si canalizari, instalatii)

Responsabilitati:
- Identifica si valorifica potentialul din piata prin prospectare de piata, asigurand atingerea obiectivelor de vanzari;
- Prezinta produsele şi serviciile companiei;
- Negociaza si incheie contracte;
- Monitorizeaza derularea contractelor cu clientii;
- Consolideaza si dezvolta relatia cu clientii companiei;
- Realizeaza target-ul stabilit si asumat pentru propria activitate;
- Intocmeste rapoarte de activitate – saptamanal;

Oferta:
- Salariu fix + comision din vanzari
- Masina de serviciu, telefon, laptop
- Mediu de lucru placut si stabil.

Descrierea companiei

Firma cu capital integral romanesc.

Expirat
Manager vanzari  -  ENERGETICA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles