Manager Vanzari Zonal

CONFIDENTIAL - 7 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

*Studii superioare finalizate;
*Experienta de conducere in domeniul pariurilor sportive ;
*Spirit antreprenorial, gandire orientata spre performanta
*Bune abilitati interpersonale
*Organizat, motivat si cu dorinta de dezvoltare
*Disponibil la program prelungit
*Cunostinte operare PC: Word, Excel, Outlook, internet;
*Permis de conducere (obligatoriu).

Descrierea jobului

- Coordoneaza si gestioneaza desfasurarea activitatii in cadrul punctelor de lucru (agentiilor de pariuri) din zona de responsabilitate;
- Identifica spatii comerciale in zone care prezinta potential din punctul de vedere al desfasurarii activitatii de pariuri sportive, in vederea deschiderii de noi puncte de lucru (agentii de pariuri) si/sau relocarii celor existente;
- Dezvolta portofoliul de clienti existent si atrage clienti noi prin promovarea produselor / serviciilor / brandurilor din portofoliul companiei
- Asigura unu nivel ridicat de satisfactie pentru clienti / parteneri printr-un serviciu de calitate, dedicat
- Promoveaza produselor si serviciile companiei;
- Realizareza obiectivele de vanzari, lunare, trimestriale;
- Intocmeste rapoarte de vanzari, monitorizeaza actiunile concurenţei.
- Supravegheaza si coordoneaza activitatea desfasurata de angajatii din subordine;
- Intocmeste diverse rapoarte cerute de catre conducerea societatii, in legatura cu activitatea desfasurata;
- Reprezinta societatea in relatiile cu tertii.

Oferim:
Pachet salarial atractiv , bonuri de masa (20 lei/zi), masina cu toate costurile incluse, laptop, telefon.
Perioada de training si acomodare;
Instruire permanenta asigurata de companie;
Posibilitati de avansare;
Mediu de lucru placut si dinamic;
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos